Reklam Üst

Altın Piyasası Haberleri

Altın Piyasası Haberleri. Altın Yükseldi mi? Yükseliyor mu? Düştü mü? Düşecek mi?

Altın alınmalı mı, satılmalı mı? Altın fiyatları düşer mi yükselir mi? Gram altın ne kadar? Çeyrek altın kaç para?
Vatandaşlar altın piyasasını yakından takip ediyor. Son dönemde artışlar yaşanıyor. Peki altının yönü bundan sonra ne olur? Çeyrek altın kaç para? Gram altın ne kadar? Altın almalı mı satmalı mı? Merak edilen tüm sorunların cevaplarını Gelişmeleri A Haber canlı yayınında Takvim gazetesi Ekonomi Müdürü Faruk Erdem değerlendirdi.

Altın piyasasında beklentiler ne yönde? Altın yatırım aracı olmaya devam edecek mi? Altın piyasasında beklenti ne yönde? Altın yatırım aracı olmaya devam edecek mi? Altın alınmalı mı, satılmalı mı? Altın fiyatları düşer mi yükselir mi?
Faruk Erdem'in öne çıkan sözleri:
Bilindiği gibi gram altın yeni bir rekor kırdı ve bin 400 TL'yi aşarak bin 432 TL'ye çıktı. Şu anda altın almak ve satmak arasında makas farkları var. Ons altında ciddi bir hareket söz konusu değil ancak içeride dolar kuru ile birlikte altın yükseliş gösteriyor.
Altın Piyasası Haberleri
Altın Piyasası
Dolayısıyla kurdaki yükseliş altına yansıdı. Burada talep meselesi de var. Yaz ayları geldi düğün mevsimleri başlıyor. Burada tabi bazı mecbur olunan altın alımları da oluyor talep artıyor. Uzmanlar bu konuda 'ons altın için 2 bin doların üzerine çıkarsa içeride de 1,500/1,600 TL'yi görebiliriz' ifadelerini kullanıyor.

------------------

Online Haber (Online Haber) | Google SEO (akblog.net)

1 Yorumlar

Seviyeli yorumlar yapın lütfen.

ZARA

  1. Altın Piyasası Haberleri. Altın Yükseldi mi? Yükseliyor mu? Düştü mü? Düşecek mi?
    Altın alınmalı mı, satılmalı mı? Altın fiyatları düşer mi yükselir mi? Gram altın ne kadar? Çeyrek altın kaç para? Vatandaşlar altın piyasasını yakından takip ediyor. Son dönemde artışlar yaşanıyor. Peki altının yönü bundan sonra ne olur? Çeyrek altın kaç para? Gram altın ne kadar? Altın almalı mı satmalı mı? Merak edilen tüm sorunların cevaplarını Gelişmeleri konumuzda verilmiştir.

    Kaynak: https://www.haberoku.gen.tr/2023/06/altn-piyasas-haberleri.html

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Seviyeli yorumlar yapın lütfen.

ZARA

Daha yeni Daha eski

Konu Üst Reklam

Konu Alt Reklam