Reklam Üst

5 çocuk annesiydi! Bıçaklayıp yaktılar!

5 çocuk annesiydi! Bıçaklayıp yaktılar!Şırnak'ın Silopi ilçesindeki şehir çöplüğünde bir kadına ait cansız beden bulundu. Yapılan çalışmanın ardından cansız bedenin 40 yaşlarındaki Sakine Külter'e ait olduğu saptandı. 6 kez bıçaklandıktan sonra yüzü yakılan Külter'in, 5 çocuk annesi olduğu öğrenildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturmada, 3 kişi gözaltına alındı. İfadesi alınan zanlılardan İbrahim B. çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, gözaltına alınan şüphelilerden Y.K. ile H.K. adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı

Şırnak'ın Silopi ilçesine bağlı Başverimli beldesi yakınlarında bulunan şehir çöplüğünde, geri dönüşüm malzemesi toplayanlar, yüzü yakılmış bir kadına ait cansız bedenle karşılaşınca jandarmaya haber verdi.

6 BIÇAK DARBESİ TESPİT EDİLDİ

DHA'da yer alan habere göre ihbar üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ekiplerin yaptığı incelemede, kadının vücudunun çeşitli yerlerinde 6 bıçak darbesi tespit edildi.

BEŞ ÇOCUK ANNESİYDİ

Yapılan araştırmada cansız bedenin, Silopi ilçesinde yaşayan 5 çocuk annesi Sakine Külter'e ait olduğu saptandı.

ÜÇ KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Sakine Külter'in cenazesi, otopsi için Şırnak Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Olayla ilgili 3 şüpheli gözaltına alındı.

CENAZESİ VAN'A GÖNDERİLDİ

Son dakika haberine göre gözaltına alınan şüphelilerin jandarmadaki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi. Öte yandan Sakine Kültür'ün cenazesinin otopsinin ardından toprağa verilmek üzere Van'a gönderildiği öğrenildi.

BİR ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

İHA'da yer alan habere göre, ifadesi alınan zanlılardan İbrahim B. çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, gözaltına alınan şüphelilerden Y.K. ile H.K. adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.
--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi
Sponsor: Ak Blog NET
Kaynak: Habertürk

1 Yorumlar

Seviyeli yorumlar yapın lütfen.

ZARA

  1. Şırnak'ın Silopi ilçesindeki şehir çöplüğünde bir kadına ait cansız beden bulundu. Yapılan çalışmanın ardından cansız bedenin 40 yaşlarındaki Sakine Külter'e ait olduğu saptandı. 6 kez bıçaklandıktan sonra yüzü yakılan Külter'in, 5 çocuk annesi olduğu öğrenildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturmada, 3 kişi gözaltına alındı. İfadesi alınan zanlılardan İbrahim B. çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, gözaltına alınan şüphelilerden Y.K. ile H.K. adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Seviyeli yorumlar yapın lütfen.

ZARA

Daha yeni Daha eski

Konu Üst Reklam

Konu Alt Reklam