Reklam Üst

Pitbull şakası dehşet saçtı

Pitbull'la şaka basketbol sahasındaki çocuklara dehşeti yaşattıÜmraniye'de çocukların oyun oynadığı sırada elinde pitbull cinsi köpeğiyle basketbol sahasına giren bir kişi, şaka yapmak isterken çocuklara korku dolu dakikalar yaşattı. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Ümraniye'de bir basketbol sahasında yaşanan olayda, çocuklar oyun oynadığı sırada bir kişi, pitbull cinsi köpekle basketbol sahasına girdi. Pitbullu gören çocuklar saha içinde kaçışmaya başladı.

Korku dolu anların yaşandığı olayda çocukların kimi tellere, kimisi de potaya tırmanmaya çalıştı. Bu sırada çocukların korkudan, 'Şahin abi ne olur getirme' şeklinde bağırdıkları görüldü.

Köpeğin tasması bir anda koptu


Çocukların tellere tırmanmaya çalıştığı sırada sahibinin tuttuğu pitbullun tasması koptu. Serbest kalan köpek hızla saha içinde çocuklara doğru koşmaya başladı. Üzerlerine gelen pitbullu gören çocuklar panikle etrafa kaçıştı. Sahibi peşinden koşup yakaladığı köpeğini çocuklardan uzaklaştırdı.

Köpek geldiğinde sahada olduğunu söyleyen Efe Adıgüzel, "Çok korktuk, etrafa kaçışmaya başladık. Kalabalıktı, futbol oynuyorduk. Ben kaçmadım. Arkadaşlar tellere tırmandı. Herhangi bir ısırma olmadı" dedi.


--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi
Sponsor: Ak Blog NET
Kaynak: trthaber

Yorum Yap

Seviyeli yorumlar yapın lütfen.

ZARA

Daha yeni Daha eski

Konu Üst Reklam

Konu Alt Reklam