Reklam Üst

Yaşlı adamdan 4 gündür haber alınamıyordu!

Yaşlı adamdan 4 gündür haber alınamıyordu! Cüzdanı ve telefonu dere kenarında bulunduSakarya'da, 4 gündür haber alınamayan 65 yaşındaki Bayram Öztürk'un telefonu ve cüzdanı dere kenarında bulundu. Ekipler Öztürk'un Çark Deresi'ne düşme ihtimali üzerine çalışma başlattı.

Bayram Öztürk'e ulaşamayan yakınları, 4 gün önce polise kayıp başvurusunda bulundu. Polis ekipleri, Öztürk'ü bulmak için çalışma başlattı. Şehir merkezinden geçen Çark Deresi'nin çevresinde cüzdan ve telefon bulan vatandaşlar, durumu emniyete bildirdi. Eşyaların kaybolan Öztürk'e ait olduğu belirlendi. Bunun üzerine arama çalışmaları bu bölgede yoğunlaştı.

ARAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Daha sonra AFAD ekipleri ve dalgıç polislere haber verildi. Dereye giren ekipler, halat ve çubuk ekipmanlarıyla suda arama çalışması başlattı.


--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi
Kaynak: sondakika

1 Yorumlar

Seviyeli yorumlar yapın lütfen.

ZARA

  1. Bayram Öztürk'e ulaşamayan yakınları, 4 gün önce polise kayıp başvurusunda bulundu. Polis ekipleri, Öztürk'ü bulmak için çalışma başlattı. Şehir merkezinden geçen Çark Deresi'nin çevresinde cüzdan ve telefon bulan vatandaşlar, durumu emniyete bildirdi. Eşyaların kaybolan Öztürk'e ait olduğu belirlendi. Bunun üzerine arama çalışmaları bu bölgede yoğunlaştı.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Seviyeli yorumlar yapın lütfen.

ZARA

Daha yeni Daha eski

Konu Üst Reklam

Konu Alt Reklam